NEDEN BİZ ?

GÜVENİLİR MAKİNE PARKI

Düzenli olarak bakımları yapılan çağımıza uygun son model makinalarımız ile her zaman hizmetinize hazırız.

UYGUN FİYATA KALİTELİ HİZMET

Faaliyette bulunduğumuz her alanda kaliteli hizmet ile beraberinde en iyi fiyat garantisini veriyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Alanında tecrübeli,çalışkan ve eğitimli ekibimiz sorunsuz,hızlı ve güvenilir bir şekilde işlerinizi yapmaya hazır.

7/24 DESTEK

7/24 telefon desteği ile müşteri beklentilerini göz önüne alarak, çalışmaları organize ediyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satışı değil müşterinin kalbini kazanma odaklı çalışmakta olup müşterilerimiz ile bir kerelik ilişki kurmak yerine sürekliliği sağlamayı hedeflemekteyiz.

GÜVENLİK

Yapacağımız işlerde önceliğimiz çalışan ve çevre güvenliğini sağlamak olacaktır.

2017 yılında kurulmuş olan firmamız kısa zamanda müşterilerimizin tek çözüm ortağı olma prensibi ile her türlü hafriyat ve inşaat, kum,
mıcır, inşaat malzemeleri temini, bina temel kazıları, kırım ve yıkım işleri, moloz nakliyat gibi sektörün temel alanlarının hepsinde
kısa zamanda ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

Firmamız teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak, alanında tecrübeli deneyimli teknik kadromuz ve makinelerimiz ile her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Birçok alt yapı zemin, kanal ve yıkım işlerinde ilerleme kaydetmektedir.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için makinelerimizi, çağımıza uygun olarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak düzenlemekteyiz.

FDY HAFRİYAT İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak temel felsefemiz, yapacağımız tüm işlerde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete önem veren, deneyimli kadrosu ile sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.